17:47 04.06


Дмитро Щербак - найкращий бомбардир першої ліги


Капітан полтавців став найкращим серед голеадорів ліги.

Добіг завершення сезон у першій лізі. Визначилися всі призери ліги, команди, які підвищуються в класі, і номінанти у бомбардирській гонці.

До останнього в гонці бомбардирів кипіли пристрасті за чемпіонство. Розгорнулася боротьба відразу між трьома футболістами, які забили по 14 голів. Серед них наш Дмитро Щербак, гравець Буковини Василь Палагнюк та нападник Прикарпаття Андрій Хома. Окрім цього, втрутитися в боротьбу за чемпіонство претендував Андрій Співаков з Лівого берега, який грав у перехідних матчах за право участі в УПЛ. Але останній голами в раунді плей-оф не відзначився, тому лідера визначали серед трьох претендентів.

Згідно зі статтею 11 пунктом 11 регламенту ПФЛ цього сезону враховуються голи, забиті не лише у регулярній першості, а й на стадії плей-оф. У випадку ж рівності голів перше місце визначається спочатку за показником найменшої кількості зіграних матчів. У разі рівності й за цим показником найкращий визначається за меншою кількістю голів з пенальті. Отже, Дмитро Щербак забив 14 голів у 26 матчах, з них 4 з пенальті, Василь Палагнюк провів стільки ж матчів, але забивав 5 разів з точки. Андрій Хома, хоч і не забивав з пенальті, але провів на матч більше - 27 поєдинків - та опинився на третій позиції.

1. Дмитро Щербак 14 (4) 26
2. Василь Палагнюк 14 (5) 26
3. Андрій Хома 14 (0) 27
4. Артем Сітало 12 (0) 24
5. Андрій Співаков 12 (5) 26