ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ
 

7.1. Гроші за попередньо продані Квитки на вимогу Глядача повертаються Агентом не пізніше, ніж за одну годину до початку Заходу.

7.2. У всіх випадках повернення Квитків, крім випадків, що сталися з вини Агента, Глядач вносить плату за послуги (комісійний збір).

7.3. Розмір комісійного збору залежить від виду та способу оплати Квитка. Комісія фінансової установи при поверненні Квитка сплачується за рахунок особи, що повертає Квиток та включається до комісійного збору.

7.3.1. У разі повернення Електронного квитка розмір комісійного збору складає 15% від вартості Квитка.

7.3.2. У разі повернення Квитка на бланку оплаченого банківською карткою в Точці продажу Агента, розмір комісійного збору складає 15% від вартості Квитка.

7.3.3. У разі повернення Квитка на бланку оплаченого готівкою в Точці продажу Агента, розмір комісійного збору складає 12% від вартості Квитка.

7.4. При повернені Електронного квитка Покупець зобов’язаний надіслати письмову заяву, на адресу tickets@scpoltava.com. Заява повинна бути відправлена саме з тієї електронної адреси з якої було здійснено оформлення (придбання) Електронного квитка.

7.5. При повернені Квитків у разі скасування або зміни дати проведення Заходу,  гроші повертаються Покупцеві виключно після офіційного дозволу організатора Заходу та за погодженням із ним. Агент повертає кошти Покупцеві в повному обсязі. При поверненні коштів за Електронний квиток Агент самостійно перераховує гроші на картковий рахунок Покупця, заява на оформлення повернення не потрібна.