23-річний полтавський талант Дмитро ЩЕРБАК якнайкраще проявив себе у тренувальному таборі ворсклян, повідомляє офіційний сайт клубу. «Ворскла» запропонувала футболісту контракт.

 

Атакувальний хавбек, якого використовували і в нападі, наполегливо працював під час тренувань команди Юрія Максимова, та встиг відзначитися двома важливими голами та асистом у перших трьох контрольних зустрічах. Клуб вирішив не зволікати з підписанням контракту і вже в Туреччині Щербак поставив свій підпис під півторарічною угодою з "Ворсклою". 

 

Дмитро - вихованець полтавського футболу, він у дитинстві займався у школі імені Івана Горпинка. Потім були харківське УФК та команда СК "Полтава", у складі якої Щербак дебютував у 15-річному віці. У 2014 році Дмитро став чемпіоном Полтавщини у складі СК "Полтава". Там його помітили та запросили у краснодарську "Кубань", де молодий футболіст грав переважно за дубль. Потім у його кар'єрі були Махачкала та Нижній Новгород, після чого він повернувся додому.

 

Минулого року Щербак блискуче проявив себе у матчах за СК "Полтава", забивши у різних турнірах обласного та національного рівня 18 м'ячів у 18 поєдинках та віддавши чимало гольових передач.

 

Дякуємо Дмитру за співпрацю з нашою командою та бажаємо успіхів у складі «Ворскли»!

Фото офіційного сайту «Ворскли»