10:45 05.04


Кудрівка-Нива (Бузова) - СК Полтава: суддівські призначення


Бригада арбітрів матчу 3 туру.

6 квітня у Бучі на стадіоні Ювілейний СК Полтава зустрінеться із сусідом по турнірній таблиці ФК Кудрівка-Нива  із села Бузова Бучанського району Київської обл.

Матч проводитиме бригада арбітрів у такому складі.

Головний арбітр: Сергій Труба (Черкаська обл.).

Асистенти арбітра: Сергій Удовенко, Ярослав Пилипенко (обидва Кропивницький).

4-й арбітр: Катерина Усова (Київська обл.).

Спостерігач арбітражу: Євген Котенко (Суми).

Сергій Труба лише цього сезону розпочав працювати на рівні першої ліги. 32-річний арбітр відсудив п'ять матчів. 

Із нашим клубом суддя з Черкас перетинався тричі. Два сезони тому він працював на матчі 12 туру другої ліги СК Полтава - ФК Тростянець. Той поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь нашої команди. Цього сезону Сергій був арбітром матчу 8 туру Діназ - СК Полтава, де містяни втратили перемогу на останніх секундах гри - 1:1, а також ФК Чернігів - СК Полтава, у якому полтавці втратили перемогу під завісу зустрічі - 2:2.

У сезоні 2023/24 в середньому показував 5,8 попереджень за гру, призначив лише одне пенальті та продемонстрував одне вилучення (сталося це саме в грі ФК Чернігів - СК Полтава).

За участі Ниви (Бузова) Сергій Труба провів лише один поєдинок. Минулого сезону у матчі 10 туру другої лги працював на матчі Чайка - Нива, що закінчився розгромною перемогою наших майбутніх суперників - 0:4. Тоді було показано чотири жовті картки.

Нагадаємо, матч Кудрівка-Нива дивіться 6 квітня на нашому сайті та на YouTube-каналі ПФЛ. Початок зустрічі о 14:00.