11:30 26.12


СК "Полтава" - чемпіон другого кола


Полтавський клуб повернувся до обласних футбольних змагань після чотирирічної перерви.

Спортивний клуб "Полтава" був заснований навесні 2011 року Володимиром Сисенком та Станіславом Майзусом. Команда СК "Полтава" виступає в чемпіонаті та Кубку Полтавської області з квітня 2011 року, а її найвище досягнення датується 2014 роком, коли містяни стали чемпіонами області та виграли Суперкубок Полтавщини.

Самобутній колектив відродився навесні 2019 року, після кількарічної перерви у виступах в офіційних змаганнях, завдяки підтримці палкого прихильника футболу та мецената Сергія Іващенка, який очолив клуб.

Першу половину сезону 2019 року полтавці використали для формування оновленого колективу. Команді був потрібен час, аби зігратися. Якщо після першого кола СК "Полтава" йшла сьомою в чемпіонаті області, то за підсумками другого вона має найкращий показник у лізі - вісім перемог і нічия у Савинцях, у поєдинку проти чемпіона області. У підсумку, СК "Полтава" фінішувала на четвертій позиції, пропустивши у другому колі обласного чемпіонату у власні ворота всього два м'ячі та забивши у ворота суперників 34!

У розіграші Кубка Полтавщини-2019 полтавці зупинилися на півфінальній стадії, програвши у додатковий час (основний - 0:0) майбутньому володарю трофею – "Легіону". Високий результат команда продемонструвала і в аматорському Кубку України, дійшовши з першої ж спроби до чвертьфіналу престижного турніру.