11:50 14.06


СК Полтава дізнався суперників у новому сезоні


Полтавці зіграють у групі Б першої ліги.

13 червня у Києві в Будинку футболу відбулася VI звітно-виборна конференція ПФЛ. У рамках заходу члени ПФЛ обирали президента ПФЛ, Центральну раду ліги та презентували склад учасників першої та другої ліг.

Удруге очільником ПФЛ обрали Олександра Каденка, який упродовж наступних чотирьох років опікуватиметься Професіональною футбольною лігою.

З нового сезону у першій лізі буде 18 клубів. До торішніх учасників додалися Минай (Закарпатська область) та Металіст 1925 (Харків), які понизилися в класі, та Звягель (Житомирська область) і ЮКСА (Київська область), які підвищилися в класі. А от ПФК Дружба (Київська область), що став чемпіоном другої ліги і мав виступати у першій лізі, вирішив призупинити виступи на майбутній сезон. Його замінив ФК Хуст (Закарпатська обл.). 

Цього сезону перша ліга знову буде поділена на дві групи за територіальним принципом. СК Полтава виступить у групі Б. Разом з нашим клубом там зіграють уже знайомі колективи Вікторія (Суми), Діназ (Вишгород), Лівий берег (Київ), Кудрівка-Нива (Бузова), ФСК Маріуполь. Також у нашій групі буде три новачки - ПФК Звягель, ЮКСА (Тарасівка) та Металіст 1925 (Харків). Базова дата початку сезону в першій лізі - 25 липня.

Нагадаємо, СК Полтава розпочне підготовку до нового сезону 17 червня.

Фото: пресслужба ПФЛ.