08:57 27.10


СК Полтава - Кремінь (Кременчук): суддівські призначення


Бригада арбітрів матчу 14 туру.

29 жовтня у Полтаві на стадіоні Молодіжний відбудеться матч 14 туру першої ліги, де СК Полтава прийматиме в обласному дербі кременчуцький Кремінь.

Стала відома бригада арбітрів, яка працюватиме на поєдинку.

Головний арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький).

Асистенти арбітра: Сергій Соботюк (Житомир), Володимир Шланчак (Черкаська область).

4-й арбітр: Олександр Садовик (Кременчук). 

Спостерігач арбітражу: Микола Даниленко (Бердянськ).

Поєдинки першої ліги 36-річний рефері з Хмельницького почав обслуговувти з 2017 року, а до цього два сезони судив ігри другої ліги. Гру за участі СК Полтава проводитиме вдруге. Вперше шляхи арбітра і клубу перетнулися минулого сезону, коли у матчі групи вибування СК Полтава вдома приймав чернівецьку Буковину. Тоді полтавці поступилися з рахунком 1:2. Арбітр продемонстрував два попередження та одну червону картку. Всі вони були у пасиві нашого колективу.

Натомість за участі Кременя це буде вже десятий матч, який проведе Віталій Маляр. До цього у дев'яти зустрічах Кременя, які судив арбітр з Хмельницького, кременчуківці здобули лише одну перемогу (сталося це у 2016 році у грі з Нивою). У чотирьох інших матчах Кремінь зазнав поразки, а ще в чотирьох зіграв унічию. Останній поєдинок за участі Кременя, який судив Маляр, відбувся цього сезону. Кремінь тоді вдома приймав Маріуполь, а поєдинок завершився бойовою нічиєю 3:3.

Загалом цього сезону Маляр провів 5 матчів першості та одну кубкову гру. У середньому за матч показує шсіть карток. Щодо червоних карток, то цього сезону Віталій Маляр продемонстрував три вилучення у календарних іграх чемпіонату, два з яких у матчі першого туру Карпати - Хуст. Обидва вилучення були у складі Хуста і в обох випадках стали наслідком отримання другої жовтої картки. Аналогічна ситуація була і в матчі Діназ - Вікторія, де колектив з Київщини на останніх хвилинах залишився у меншості.

Нагадаємо, матч 14 туру СК Полтава - Кремінь відбудеться 29 жовтня у Полтаві на стадіоні Молодіжний. Початок зустрічі о 14:00.