22:31 15.03


Упевнено здолали Гірник-Спорт в останньому спарингу зборів


Полтавці здобули перемогу над земляками з Полтавщини.

15 березня у Горішніх Плавнях на стадіоні Юність відбувся заключний для СК Полтава спаринг на зборах. Суперником стали земляки з Гірника-Спорта.

Для обох команд уже за тиждень розпочнеться важливий етап регулярного сезону. Полтавці боротимуться за чільне місце у чемпіонській групі, а гірники - за збереження прописки в лізі у групі вибування.

Звітна гра відбувалася під акомпанемент дощу, тому футболістам довелося протистояти ще й погодним умовам та важкому газону. Ці фактори вплинули на чималу кількість браку в діях футболістів, але до цих умов швидше пристосувалися саме наші гравці. 

Полтавці від старту гри захопили ініціативу та мали всі шанси швидко відкривати рахунок. Але реалізували свою нагоду повести в рахунку лише під завісу першого тайму. Одарюк прострілив справа точно під удар Дмитрові Щербаку. А друге взяття воріт відбулося теж під завісу, але вже другого тайму. Дмитро Плахтир вдало зіграв у завершальній стадії після подачі від кутового прапорця та забезпечив полтавцям упевнену перемогу над земляками з Горішніх Плавнів. 

Вже за тиждень, 23 березня, СК Полтава стартує в чемпіонській групі. Суперником містян стануть львівські Карпати. Матч відбудеться у Львові на стадіоні Україна.

Контрольний поєдинок

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - СК Полтава 0:2 (0:1)

Горішні Плавні, СК Юність

15 березня, 13:00

Голи: 0:1 - Щербак, 0:2 - Плахтир